tarifle

DEĞERLERİMİZ

Kurulduğu ilk günden bugüne dek hizmet ve kalite farkı oluşturmayı ve müşterilerine güvenle tüketebilecekleri ürünler sunmayı kendine ilke edinmiş olan Beyza Piliç, sağlıklı bir nesil yetiştirmek adına üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirmektedir.

GDO YOK
|

Beyza Piliç GDO'lu Yem Kullanmaz. Beyza Piliç bünyesinde faaliyet gösteren entegre tesis, Sinokrot damızlık tesisleri, kuluçkahane, yem fabrikası ve yetiştirme kümeslerinin tamamı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı normlarına göre üretim yapmaktadır.

HORMON YOK
|

Beyza Piliç’in kullandığı hammaddeler firma uzmanları tarafından Beyza Piliç’e ait laboratuarlarda analiz edildikten sonra yem üretimine aktarılır ve bir güven sembolü teşkil eden Beyza markasını taşıyan bütün tavuklar sağlıklı koşullarda beslenerek yetiştirilir.

ANTİBİYOTİK YOK
|

Beyza Piliçleri, üretimin tüm aşamalarında firma bünyesindeki uzman hekimler tarafından kontrol edilmektedir.

HELAL KESİM
|

Beyza Piliçleri, uluslararası GİMDES (Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Araştırmaları Derneği) kuruluşu tarafından HELAL GIDA belgesine layık görülmüştür. Beyza Piliç’in sektördeki en büyük farkı, “bayıltmadan elle kesim” yöntemini uyguluyor olmasıdır ve Beyza Piliç bu konuda Türkiye’de kendisine rakip tanımamaktadır. Uygulanan yöntemde, hem ‘bayıltmadan’ hem de ‘elle’ kesim yapılıyor olması önem arz eder.

TAZE PİLİÇ
|

Beyza Piliçleri’nin üretim sürecinde, “soğuk su ile soğutma” yöntemine kıyasla çok daha sağlıklı olan “hava ile soğutma yöntemi” kullanılmakta, soğuk hava zincirinin kırılmamasına azami özen gösterilmekte ve ürünlerin nakliyesi, ısı değişimine duyarlı gıda maddelerinin taşınmasında kullanılan frigorifik araçlarla gerçekleştirilmektedir.